![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
У музеї Богдана Лепкого на Бережанщині можна побачити виставку ікон
![mu7_3406](/uploads/media/aa/98/aa9899yz3b739dfa110e752839c52e5e_orig.jpg)
З нагоди Різдва Христового в Обласному комунальному музеї Богдана Лепкого організовано виставку ікон з колекції відомого тернопільського фітотерапевта Марії Тройчак. У виставковій залі музею представлені копії більш ніж тридцяти ікон, привезених пані Марією з різних куточків світу.
За 17 років її діяльності у складі Асоціації лікарів-католиків відома тернополянка побувала у 52 країнах світу, а також відвідала багато українських святих місць. Із кожної подорожі завжди привозить додому ікони. За роки їх назбиралося понад дві сотні. Частина з них і експонується у музеї Богдана Лепкого. Виставка чудотворних ікон триватиме до кінця січня, пише сайт музею.
Фото з допису