![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У «Ниви» немає грошей на тестування на COVID-19
![250a39](/uploads/media/0a/26/0a26efc0b9e9d03e2ebb2b4afc54cb42_orig.jpg)
Тернопільська «Нива» і житомирське «Полісся» не мають коштів для проведення тестування на коронавірус.
Тернопільський клуб направив лист про неможливість забезпечити виконання умов медичного протоколу, повідомляє «UA Футбол».
– Його вимогою є обов'язкове тестування – у нас немає можливості забезпечити це за свій рахунок, відповідно, відновлювати тренування ми не можемо. Якщо закупити засоби для дезінфекції ще є можливість, зарплата видається в повному обсязі, то з тестуванням таких можливостей немає, – йдеться у повідомленні.
Подібна ситуація із футбольною командою «Полісся» із Житомира, де був скандал через те, що лабораторний центр не встигає проводити дослідження проб на COVID-19.
Як прогнозують фахівці, відновлення змагань у Другій лізі не буде, бо в інших клубах ситуація не краща – можливості в продовженні та відновленні сезону не бачить ніхто.
Фото з допису