![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
У ПТУ на Тернопільщині діти провалюються у вбиральні (фото)
![шумськ пту](/uploads/media/fd/90/fd90da5ec1a68d69bf3c06dcbd5eb8af_orig.jpg)
В одному з навчальних закладів Тернопільщини діти, ідучи в туалет, ризикують не вибратися з нього. Жахливі побутові умови, якими вимушені користуватися учні ДНЗ «Шумське професійно-технічне училище», показали у місцевій спільноті.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» link=«file» ids=«179459,179460,179461,179462»]«П’ятий рік реформ після чергового майдану. А тим часом діти Шумського ПТУ ходять в ось такий туалет. Мені чомусь здається, що в якійсь іншій країні його давно закрили б для ремонту чи то знесення і поруч поставили б тимчасовий біотуалет» – пише Олександр Резниченко.
У коментарях читачі розповідають, що у згаданій вбиральні уже траплялися прикрі ситуації, але тоді все обійшлося.
«Я знаю людину, яка туди провалилась і чудом затрималася руками. А могла бути біда...» – ділиться Галина Іванова.
Інші ж рекомендують учням та вчителям зайнятися ремонтом самостійно.
«У ПТУ є свої мулярі та штукатури. Чого самі для себе на практиці не змурують туалет?» – пише Таня Кравчук.
Фото Олександра Резниченка