У садочку в Бережанах – скандал через продукти (документ)

садочок1

У дошкільному навчальному закладі в Бережанах змушують батьків забезпечити садок овочами. Про це свідчить оголошення, яке розмістили у закладі. Проте, у міській раді пояснюють, що батьки все не правильно зрозуміли й насправді городину просять приносити в рахунок плати за харчування.

- Сьогодні в садочку були батьківські збори. Батькам повідомили, що на кожну дитину потрібно здати по 10 кг картоплі. По можливості – буряк, моркву, капусту, цибулю, часник. І це навіть не прохання, а примусово. Сказано, що це установка від міської ради. Пояснили, що будуть вираховувати з батьківської плати. А де кошти, закладені міською радою на такі потреби? – скаржаться у соцмережі батьки.

Ситуацію прокоментував заступник міського голови Бережан Олег Захарків. Також він оприлюднив рішення виконавчого комітету, у якому затверджені ціни, за якими мають закупляти овочі.

- Щороку виконавчий комітет приймає рішення про затвердження цін на закупівлю овочів для дошкільних навчальних закладів на осінньо-зимовий період. Батьки мають можливість замість оплати принести овочі. Садочок візьме їх за цінами, що затверджені виконкомом на основі довідки про середні ціни на ринках спілки споживчих товариств Тернопільської області, – пояснює Олег Захарків.

Також посадовець наголошує, що поряд із власним оголошенням дирекція ДНЗ мала б розмістити рішення виконавчого комітету та обіцяє з’ясувати – чому цього не зробили.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео