Божена Волинець

У тернопільських школах і дитсадках проведуть навчання з екстреної евакуації

17 лютого у закладах освіти Тернопільської міської територіальної громади проведуть спеціальне навчання.

Навчання триватимуть з метою вдосконалення практичних навичок з екстреної евакуації. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.

Про це повідомляють на сайті Тернопільської міської ради.

- Враховуючи загрозу російської агресії, ми готуємо наше місто та населення, незалежно від віку, до життя в можливих умовах надзвичайної ситуації або в можливих умовах російської агресії. І вже в четвер, 17 лютого, у всіх дошкільних навчальних закладах і школах громади відбудуться навчання з питань евакуації дітей у випадку надзвичайної ситуації. Їхня мета - відпрацювання злагодженості дій, щоб бути готовими до  можливих негативних сценаріїв, - інформує Сергій Надал. - Окрім цього, 17 лютого також відбудеться нарада з усіма керівниками об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), після чого керівники ОСББ пройдуть навчання і підготовку щодо інформування мешканців як вести себе в умовах надзвичайної ситуації, як користуватися планом-евакуації, куди потрібно виходити для евакуації тощо.

Мешканців Тернопільської громади закликають не піддаватися паніці та дослухатися до інформації лише з достовірних офіційних джерел.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео