Тамара Коблик

У Тернопільській міській дитячій лікарні відкрили оновлену кімнату матері та дитини

Після процедур або в очікуванні лікаря у кімнаті можна деякий час перепочити. Дитяча кімната працює з 08:00 до 20:00 год

Цими днями у поліклінічному відділенні «Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні» відкрили оновлену кімнату матері та дитини у співпраці з міжнародною організацією «Save the Children». Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Кімната матері та дитини - це свого роду хаб, який дозволить розповсюджувати найсучасніші ідеї у сфері батьківства. Цей простір організовано для батьків, які приходять як на прийом до лікарів з дітьми, так і для отримання консультацій, - розповідає директор «Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні» Андрій Артимович. - Тут є все необхідне для немовлят і мами, зокрема, сповивальний столик, вологі та сухі серветки, підгузники тощо. Для діток старших облаштована ігрова зона. Тож після процедур або в очікуванні лікаря у кімнаті можна деякий час перепочити. Дитяча кімната працює з 08:00 до 20:00 год.

Також у кімнаті матері та дитини майбутні батьки зможуть отримати нові та необхідні консультації, відвідувати лекції та тренінги щодо грудного вигодовування.

Нагадаємо, у тернопільській міській дитячій комунальній лікарні відкрили нове хірургічне відділення.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео