![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
У Тернополі через тиждень назвуть найкраще «Різдвяне диво» (фото)
![Заставка01](/uploads/media/bd/5b/bd5bde0577dyzc394179c08cba134776_orig.jpg)
Триває традиційний міський конкурс на кращий макет Різдвяної шопки «Різдвяне диво».
Кілька десятків макетів Різдвяних шопок, починаючи з 1 грудня минулого року можуть ще два дні роздивлятися відвідувачі Українського дому «Перемога». До міського конкурсу запрошувалися установи, організації, підприємства, навчальні заклади, церковні громади і парафій, щоб ті, за допомогою засобів народного декоративно-прикладного мистецтва відобразили суть величного християнського свята.
Але схоже, на цей заклик міської влади відгукнулися, переважно, освітянські заклади, які за допомогою різноманітних матеріалів дуже цікаво й оригінально змайстрували композиції на тему Різдва Христового.
Конкурс триватиме до 20 січня. Буде обрано кілька найкращих композицій, автори яких, окрім подяк міського голови Тернополя отримають й грошові винагороди.
![IMG_E6387 (Copy) (Copy)](/uploads/media/c6/5f/c65f52b5ecdd14d5fff1a88a4ce0d976_orig.jpg)
![IMG_E6388 (Copy) (Copy)](/uploads/media/a8/9d/a89d674a0b9cbf20d1329a106f248bd0_orig.jpg)
![IMG_E6389 (Copy) (Copy)](/uploads/media/bd/5b/bd5bde0577dyzc394179c08cba134776_orig.jpg)
![IMG_E6390 (Copy) (Copy)](/uploads/media/f5/78/f578d1b4df2ee0cba3b523b49f989927_orig.jpg)
![IMG_E6391 (Copy) (Copy)](/uploads/media/c7/f2/c7f288b5c7e65590b81a969c00c97bc0_orig.jpg)
![IMG_E6392 (Copy) (Copy)](/uploads/media/0e/2b/0e2b2a1af65640f75f44d3e87ca72835_orig.jpg)
![IMG_E6393 (Copy) (Copy)](/uploads/media/5a/ed/5aed52c07edb8d08b478be23fb0a0de2_orig.jpg)
![IMG_E6396 (Copy) (Copy)](/uploads/media/1a/a1/1aa142257a53c163c9d848d049da8661_orig.jpg)
![IMG_E6399 (Copy) (Copy)](/uploads/media/f0/08/f00896e22e28d490f358b2dc5433611a_orig.jpg)
Фото автора