![](/uploads/media/96/83/9683d0afa8d632b4ffe62bc4b94d5bc9_orig_thumb.jpg)
У Тернополі демонтували гаражі, які самовільно встановили на «Дружбі»
Споруди були незаконно розміщені на земельній ділянці комунальної власності
![](/uploads/media/48/3e/483e3a06c1956f3bdb5a082bb185db44_w1280.jpg)
Сім тимчасових споруд, зокрема, металевих гаражів демонтували протягом двох днів на мікрорайоні «Дружба» в Тернополі. Про це повідомили на сайті міської ради.
Як ідеться в повідомленні, демонтовані споруди були незаконно розміщені на земельній ділянці комунальної власності між будинком на вул. Володимира Лучаковського, 11 та будинком на вул. Степана Будного, 34 у Тернополі.
Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 19.07.2023 року № 834 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування», – йдеться в повідомленні.
Фото Тернопільської міської ради