Тетяна Макогон

У Тернополі діє благодійна акція «Я вірю в ЗСУ»

Допомогу для військових можна приносити до 18 квітня 

Благодійна акція “Я вірю в ЗСУ” триває у Тернополі до Великодня. Кожен охочий може принести смаколики, медичні препарати, засоби особистої гігієни для захисників та захисниць на фронт. Всю зібрану допомогу передадуть тернопільським бригадам, повідомили Терену у КП “Туристично-інформаційний центр Тернополя”. 

Ця акція вже традиційна, її проводять третій рік поспіль спільно з міським управлінням культури та мистецтв. 

Продукти мають бути довготривалого зберігання, в упаковках зручних для транспортування, не у склі. Продукти, що швидко псуються, а також вареники, передавати не потрібно. Краще консерви, печиво, крупи, чай, каву, енергетичні батончики. Ще можуть бути медикаменти, шкарпетки. Кожен може сам обрати, що принести, –  розповідає директорка  Туристично-інформаційного центру Ірина Михалевська.

Акція діє до 18 квітня. Приносити допомогу для військових можна щодня з 12:00 до 18:00 в Туристично-інформаційний центр Тернополя – це трикутний будинок на Театральному майдані. 

Фото з відкритих джерел і Терену

Вибір читачів за тиждень

Відео