![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі директор школи вчив учнів пекти сирник (відео)
Так Олександр Остапчук провів модуль “Кулінарія” на уроці технології
![](/uploads/media/93/f0/93f02f72346650edb1da91f6835a48cc_w2240.jpg)
Як спекти сирник, навчав учнів директор тернопільської школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука. Модуль кулінарії для хлопців на уроці технології Олександр Остапчук провів у 10-му класі. Про цей процес він написав на своїй фейсбук-сторінці. При цьому наголосив: хлопці мають вміти робити все.
До сирника, який готували учні з директором потрібно: 1 кг сиру, 8 яєць, 300 г цукру, 200 г масла, 2 пакетики пудингу, ванільний цукор.
Все це збиваємо, потім додаємо родзинки, викладаємо та ставимо в духовку на 1 годину. Після запікання сирник має постояти 15-20 хвилин та охолонути. Потім можна прикрасити зверху шоколадом , щоб було смачніше, - коментує Олександр Остапчук.
Фото, відео з фейсбук-сторінки Олександра Остапчука