![](/uploads/media/a3/86/a3860391755b597ca7acbb4ca8716f39_orig_thumb.jpg)
У Тернополі дощ затопив підвал дитячої поліклініки (фото)
Також відбулось підтоплення територій 2-х приватних домогосподарств у обласному центрі
![](/uploads/media/87/eb/87eb982c8beda224d1c4217d0cb11ae6_w960.jpg)
Минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Тернопільщини двічі залучались для відкачування води з приміщень, за допомогою мотопомпи, що виникли внаслідок проливних дощів. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.
Внаслідок значних дощів в м. Тернопіль на вул. Федьковича, 16 відбулось підтоплення підвального приміщення Тернопільської міської дитячої поліклініки. Оперативною групою 1-го державного пожежно-рятувального загону, для забезпечення водовідведення, здійснено прочищення дренажної системи за вказаною адресою.
Цього ж дня у м. Тернопіль на вул. Оболоня, 35 та 37 відбулось підтоплення територій 2-х приватних домогосподарств. Для відкачування води на місце події залучалось чергове відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини та оперативна група 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління.
Нагадаємо, через дощ проїзд проспектом Злуки був сильно ускладнений.
Також у центрі Тернополя утворилося провалля.
![](/uploads/media/f5/00/f5001cfa6d3122a66ffdedea9159b807_w640.jpg)
Фото ДСНС