![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі інспектори розставлять фотопастки, аби фіксувати екологічні правопорушення
![198238306_1185816765190740_2854584020828622733_n](/uploads/media/da/eb/daeb685bf0e2eea6c2yz5c357f532c9c_w960.jpg)
Для фіксування фактів появи несанкціонованих сміттєзвалищ у Тернополі муніципальна інспекція використовуватиме фотопастки.
Обладнання для цього Управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради продемонструвало в своєму дописі на фейсбуці.
- Завдяки даному обладнанню в онлайн-режимі проводитиметься відео- і фотофіксація порушень вимог поводження з відходами, а відзняті матеріали згодом використовуватимуться для ідентифікації осіб і транспортних засобів та притягнення порушників до відповідальності, - йдеться у дописі.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2021/06/198488251_1185816778524072_4092942490399631832_n.jpg)
Працівники управління звертаються до тернополян з проханням повідомляти про факти вчинення екологічних правопорушень на гарячу лінію міської ради 15-80, спецлінію «102» та в управління муніципальної інспекції за тел.: (067) 447 31 86; (067) 447 32 78 або (073) 015 14 81(Viber).
Фото з допису