![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі колядуватиме обласна «Просвіта» (анонс)
![Просвіта коляда (Copy)](/uploads/media/a3/3a/a33a2e014cba0853229468fa44d9157e_orig.jpg)
У четвер, 17 січня, о 18:00 в приміщенні «Просвіти», що на вулиці Кардинала Й. Сліпого, 3, відбудеться святкове різдвяне дійство.
– Проект «Райрождество» – це радість і коляда! Це слава народження Ісуса Христа! Із давніх давен в Україні є традиція співати колядки. Найбільш відомі з них – різдвяні. На Різдво колядники ходять від хати до хати і співають традиційні пісні, пов’язані із народженням Ісуса Христа. Звичай колядування має свою давню історію, коріння якої сягає ще арійських часів. Різдво в українських традиціях – це справжня феєрія, свято, що триває два тижні! Отож, 17 січня зберемось поколядувати в Просвіті, – повідомляє голова обласної «Просвіти» Святослав Абрам'юк.
Фото з відкритих джерел