![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
У Тернополі листівки нагадали про Різдво і еміграцію (фоторепортаж)
![132724846_1379147365766828_8611278878757133020_o (Copy)](/uploads/media/09/59/0959f2bf5c24d2c8852e4b11de588765_w640.jpg)
У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Благословенного вам Різдва…».
Як повідомляють у музеї, на виставці презентують колекцію різдвяних листівок, які надішли у фонди музею із приватних збірок відомого тернопільського просвітянина, історика, педагога, краєзнавця Богдана Головина та знаної самобутньої народної майстрині-вишивальниці, громадської діячки, поетеси Ольги Букавин.
– Це різдвяні поштівки другої половини минулого століття, випущені в еміграції (Німеччині, Австралії, Канаді, США, Польщі тощо). На них зображені біблійні герої, різдвяні сюжети, що постають з українським колоритом, популяризуються українські різдвяні обряди колядування, вертепного дійства, традиції святкування Святого вечора та Різдва Христового, – йдеться у повідомленні.
Листівки із музейного зібрання засвідчують гарну різдвяну традицію, яку ми не повинні втрачати. Адже вони завжди дарують позитивні емоції та святковий різдвяний настрій.
![заставка54 (Copy)](/uploads/media/5e/b6/5eb664b7efd7f599e87909be7abe7a90_w960.jpg)
![132097425_1379147405766824_4873086652904333993_o (Copy) (1)](/uploads/media/40/b9/40b99292046ba9976d5786f13464723b_w640.jpg)
![132191437_1379147449100153_2409681813548995256_o (Copy)](/uploads/media/c5/3y/c53yzd16be2953a9f27d862fe63b653e_w640.jpg)
![132594532_1379147445766820_4132065229393366791_o (Copy)](/uploads/media/11/d2/11d2e902112ccb3b74c02f151ae1dac6_w640.jpg)
![132654829_1379147385766826_1819193212677754251_o (Copy)](/uploads/media/b6/a3/b6a393d35b1e03578960f7e1a6cae5f1_w640.jpg)
![132870921_1379147422433489_1586556150545132073_o (Copy)](/uploads/media/e9/0f/e90f23bac37d64b2ea860d85c573ecdd_w640.jpg)
Фото з допису