![овочі](/uploads/media/8c/56/8c56f106e330249740d377e7f9b62b34_orig_thumb.jpg)
У Тернополі на своїх зборах священники обговорили уніфікований переклад Символу віри
![FB_IMG_1629002157923](/uploads/media/96/b9/96b9dbd868a67a22812e0d298729df9d_w960.jpg)
У Хресто-Воздвиженському кафедральному храмі Тернополя відбулися збори Тернопільсько-Бучацької єпархії. Священники обговорили важливі питання.
Учасники обговорили рішення Священного Синоду Православної Церкви України, зокрема, про затвердження уніфікованого перекладу Символу віри, про Чин подячного молебну в дні державних свят України, поминання Предстоятеля Церкви та Правлячого Архієрея.
- Владика Тихон розповів духовенству про рішення Священного Синоду УПЦ (ПЦУ), щодо загальноцеркового шанування Тернопільської ікони Божої Матері та визначення дня її шанування в першу неділю після П’ятидесятниці (неділя Всіх святих), - повідомляє пресслужба єпархії.
Також священники обговорили низку питань щодо подальшого розвитку та життєдіяльності Тернопільсько-Бучацької єпархії.
![FB_IMG_1629002168371](/uploads/media/ed/96/ed9666578b8058134240a13b61447836_w960.jpg)
![FB_IMG_1629002164547](/uploads/media/d2/8c/d28cda4d76daccab05ef15d3f2c3f7a6_w960.jpg)
Фото з допису