![](/uploads/media/4b/15/4b155f1f75e9688db18f81a122540b24_orig_thumb.jpg)
У Тернополі попрощалися з Героєм Романом Остапівим (відео)
Чоловік пішов воювати добровольцем одразу в перші тижні повномасштабної війни
![](/uploads/media/e8/d7/e8d7182cf0039cd8763faa4bceb4d8a4_w1920.jpg)
46-річного захисника Романа Остапіва поховали 18 січня у Тернополі. Герой загинув від ракетного удару під час виконання бойового завдання у Краматорську на Донеччині. Роман Остапів був депутатом Великогаївської сільради. Пішов воювати добровольцем одразу в перші тижні повномасштабної війни.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Павла Лящинського