Тамара Коблик

У Тернополі повідомили про підозру «слідчій» із карального органу окупантів у Херсонській області

За співпрацю з ворогом жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років

За матеріалами Служби безпеки 15 років позбавлення волі загрожує зрадниці з Херсонщини, яка добровільно погодилася на співпрацю з ворогом та вступила до лав незаконного карального органу окупантів – т.зв. «головного управління міністерства внутрішніх справ Херсонської області». Про це повідомили у Секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю  УСБУ в Тернопільській області.

Під час досудового розслідування встановили, що після захоплення Херсону російськими військами 34-річна жителька Каланчацького району Херсонщини прийняла пропозицію загарбників та добровільно приєдналась до органів окупаційної адміністрації.

У листопаді 2022 року колаборантку призначили на посаду «и.о. следователя следственного отдела №3 УМВД по городу Херсон», а після звільнення правобережжя від окупантів вона обійняла посаду «следователя СО ОМВД по Каланчакскому муницыпальному округу».

Працюючи у псевдо правоохоронному органі росіян, зрадниця допомагала країні-агресору підтримувати окупаційний режим на тимчасово окупованих територіях Херсонщини, а також придушувати опір і залякувати мирних мешканців, які мають чітку проукраїнську позицію.  

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили зловмисницю про підозру за ч.7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. За співпрацю з ворогом їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

Викриття та документування протиправної діяльності підозрюваної здійснювали співробітники Тернопільського управління СБУ за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.

Фото СБУ та з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео