![](/uploads/media/3a/e6/3ae69df7f04dc2cd1144aed679cd8430_orig_thumb.jpg)
У Тернополі працівника ТЦК викрили на хабарі
Інструктору відділення рекрутингу вже оголосили підозру та відсторонили від посади
![](/uploads/media/a4/87/a4874fae9f929669f82bfc8beedae694_w960.jpg)
За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру інструктору відділення рекрутингу та комплектування Тернопільського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки в одержанні неправомірної вигоди за вчинення в інтересах третьої особи дій з використанням наданого їй службового становища, поєднане із вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, інструктор відділення рекрутингу обіцяв місцевому 26-річному жителю вирішити питання про постановку його на військовий облік та надання йому відстрочки від призову під час мобілізації у зв’язку із вступом у коледж. Призовника зарахували у місцевий навчальний заклад на платну форму навчання.
Свої послуги працівник ТЦК оцінив у 1500 доларів США.
Правоохоронці задокументували одержання ним частини раніше обумовленої неправомірної вигоди в сумі 500 доларів США. Підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Його відсторонили від займаної посади.
Розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області, за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в області.
Довідково: Санкція інкримінованої статті КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до десяти років, з конфіскацією майна.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури