![](/uploads/media/ca/08/ca0894f9a409ca0a17441ec92f258460_orig_thumb.jpg)
У Тернополі представили книгу з історіями жителів Херсону (відео)
Книга створена вручну. На дерев’яній палітурці можна побачити уламок снаряда з подвір’я однієї з авторок
![](/uploads/media/20/20/202099e90b93474f88bb902bfa543d92_w1920.jpg)
Початок повномасштабного вторгнення, окупація, життя під обстрілами та незламність українського духу — про це написані 52 історії жителів Херсону у книзі "Лемент Херсонщини”. Презентація документального рукопису відбулася 9 травня у креативному кластері “Nа пошті”. Проєкт вдалося реалізувати завдяки українсько-естонській співпраці. А саме Українському культурному центру в Талліні, який очолює колишній житель Тернопільщини Анатолій Лютюк.
Детальніше – на відео:
Фото, відео Руслана Жирова та Романа Луциківа