![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
У Тернополі припинять постачати тепло у садочки та лікарні
![1 (1)](/uploads/media/35/ce/35cec19cbfb5a6ba3b5829a45fa00797_orig.jpg)
Завтра у Тернополі вимкнуть опалення у садочках та лікарнях, яке нещодавно увімкнули.
Тимчасово припинять постачання тепла у ці заклади через підвищення середньодобової температури. Проте опалення увімкнуть знову, коли температура повітря буде нижчою 8 градусів протягом трьох днів, повідомляють на сайті «Тернопіль житлово-комунальний».
Фото з відкритих джерел