![](/uploads/media/ba/21/ba214ae981f05792028fbc5bc2dc55e0_orig_thumb.jpg)
У Тернополі травмований чоловік дві доби кликав на допомогу (відео)
![9010293eab240c0f532a4ef1db2f421a](/uploads/media/7d/7c/7d7c186bd29c10aaf150aeb8a5b80921_w640.jpg)
Шокуючий випадок трапився у Тернополі. В одному з багатоквартирних будинків чоловік травмувався, не міг самостійно підвестися і майже дві доби кликав на допомогу. Сусіди його не чули. На щастя, відреагувала жінка, що проходила повз та викликала поліцію.
– Близько 10-ї години ранку, на спецлінію 102 надійшло повідомлення від небайдужої громадянки про те, що з вікна квартири на першому поверсі лунають крики про допомогу. Патрульні негайно прибули за вказаною адресою та розпочали пошуки потрібної квартири. Інспектори зайшли до під’їзду й почули голос чоловіка, який благав про допомогу, – повідомляють у патрульній поліції Тернопільщини.
Правоохоронці з дозволу господаря вибили двері та увійшли до квартири. З’ясувалося, що, аби докликатися допомоги, 56-річному тернополянину довелося вибити пляшкою вікно. Інспектори викликали медиків.
– За словами медичних працівників, чоловік отримав численні переломи ключиці, забій м’яких тканин та гематоми. На щастя, його життю нічого не загрожує, – зазначають у повідомленні та закликають громадян не бути байдужим до чужої біди та повідомляти про схожі випадки.
Фото з відкритих джерел, відео патрульної поліції Тернопільщини