![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
У Тернополі вчетверте відбудеться турнір пам’яті Володимира Кузика
![турнір кузик банер-2](/uploads/media/87/35/8735e113d870ba11cd39a4d46yz9f8f2_orig.jpg)
3 червня відбудеться турнір з міні-футболу «Кубок преси-2017», присвячений пам’яті тернопільського журналіста Володимира Кузика. Місце проведення – спортивний майданчик із штучним покриттям біля центрального стадіону. Початок футбольних баталій о 9-ій годині.
Додамо, футбольні змагання у Тернополі в пам'ять про Володимира Кузика відбудуться уже вчетверте. У попередні три роки перехідний «Кубок преси» виборювали «Кореспондент» та двічі поспіль команда Державної фіскальної служби в області. Цьогоріч за футбольний трофей позмагається шість учасників.
Тернопільського журналіста Володимира Кузика не стало 26 січня 2014 року. З того часу, традиційний «Кубок преси» з нагоди Дня журналіста, присвячений його пам’яті.