![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відбулись змагання з волейболу серед працівників ДСНС
![14520335_10208392061933425_8960686800199135781_n](/uploads/media/2b/f7/2bf7dd3d32a5a6f333573c62305a889f_orig.jpg)
До Тернополя з'їхались учасники з 6 сусідніх областей, що виборюватимуть право участі у Всеукраїнському етапі чемпіонату. Віктор Маслей, Володимир Небесний та Віктор Мацикур відкрили змагання з волейболу серед працівників ДСНС.
- Хочу підкреслити, що це прямий статутний обов’язок ФСТ «Динамо» якраз для всіх силових відомств. І щоразу змагання відбуваються на високому рівні, забезпечені нагороджувальною атрибутикою, в заплановані строки, - повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Віктор Мацикур.
Крім того регулярні заняття спортом не є примхою, а прямою потребою для працівників, адже їх високі фізичні кондиції потрібні при порятунку життя. Тому підтримка такої діяльності ФСТ є важливою для всіх.