![](/uploads/media/f6/9f/f69f4a1ecb23e8ae9d16f1b9ecd69dea_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відкрили Центр по роботі з людьми з інклюзією (фото)
У Центрі є можливість безкоштовно займатися з логопедом, дефектологом, фізіотерапевтом, реабілітологом та психологом
![](/uploads/media/8f/1b/8f1b263c485d90a724b00e18bc36fyz7_w960.jpg)
Центр по роботі з людьми з інклюзією запрацював у Тернополі при монастирі біля церкви Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ. Про це повідомили на сайті міської ради.
Відкрили центр за підтримки благодійної організації «Карітас Австрія» у рамках проєкту «Гуманітарна допомога для осіб, що постраждали від війни в Україні».
Освятив та звершив молебень з нагоди урочистого відкриття центру Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк.
Це благородна місія – працювати з людьми, які найбільше потребують допомоги. Сподіваємося, що це місце стане рідним для багатьох сімей і тут вони зможуть черпати любов та натхнення для подальшого розвитку, – йдеться в повідомленні.
Діяльність центру спрямована на надання допомоги дітям та людям з ментальними, інтелектуальними та фізичними порушеннями з-поміж внутрішньо-переміщених осіб (80%), а також жителів громади (20%). У Центрі є можливість безкоштовно займатися з логопедом, дефектологом, фізіотерапевтом, реабілітологом та психологом.
Фото Тернопільської міської ради