Ростислав Фук

 У Тернополі відкрили меморіальну таблицю Герою Андрію Побережнику (фото)

Вічна слава Герою

Меморіальну таблицю в пам’ять про Героя Андрія Побережника відкрили 18 червня на фасаді багатоквартирного житлового будинку по вулиці Стрімка, 7 у Тернополі. Про це повідомили на сайті міської ради.

Нагадаємо, Герой з початком російсько-української війни брав участь в бойових діях, пройшов Дебальцевську операцію. Після повномасштабного вторгнення знову пішов захищати Батьківщину. Загинув 19 червня 2022 року в результаті ворожого артилерійського обстрілу поблизу Лисичанська на Луганщині. Похований на Микулинецькому кладовищі м. Тернополя. Почесний громадянин міста Тернополя (посмертно).

Ще одна меморіальна таблиця з’явиться на фасаді адміністративно лабораторного корпусу за адресою вул. Князя Василя Костянтина Острозького, 21-А на честь військовослужбовця Віталія Венгера. З перших днів повномасштабного вторгнення Віталій став на захист України. Загинув 8 жовтня 2023 року під час ведення бойових дій у Запорізькій області. Віталій  також посмертно удостоєний звання Почесного громадянина міста Тернополя.

Тернопільська громада вшановує пам'ять своїх героїв, які віддали життя за свободу та незалежність України. Кожна з цих таблиць нагадуватиме про безцінний вклад захисників у майбутнє нашої країни, зберігаючи їхні імена та подвиги в серцях наступних поколінь, – йдеться в повідомленні.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео