![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відкриють виставку, присвячену Маріупольському драматичному театру
Триватиме виставка до 30 червня
![](/uploads/media/ac/88/ac882caaa830cdyz2ba9fcd97c58d52b_w960.jpg)
Відкриття фотовиставки «Театр. Душа Маріуполя», яка присвячена Маріупольському драматичному театру, відбудеться 19 червня в Українському Домі у Тернополі. Про це повідомили на сайті міської ради.
Початок заходу о 14:00. На виставці представлять архівні фото: від періоду з відкриття маріупольського драмтеатру до сьогодення, коли від будівлі залишилися лише напівзруйновані стіни.
Відвідувачі зможуть побачити світлини, які нагадують про мирний час: акторів, вистав, інтер'єру будівлі. А також будуть фото часів блокади, коли у театрі облаштували тимчасовий прихисток для людей під час обстрілів.
Ця трагедія стала справжнім шоком для всього цивілізованого світу. Загинули сотні людей, серед яких діти. Це справжній воєнний злочин росіян. І через таку фотовиставку організатори хочуть нагадати про знищення культурного центру та серця Маріуполя. А головне – про маріупольців, які стали невинними жертвами війни, – йдеться в повідомленні.
Триватиме виставка до 30 червня.
![](/uploads/media/b5/e0/b5e0b1fbc05ef5c6e9ab00f5c577a5e3_w960.jpg)
Фото Павла Клімова та Тернопільської міської ради