![світло](/uploads/media/78/be/78be9a5d2e810021a3e666134a61cd83_orig_thumb.jpg)
У Тернополі викрили чергового «заробітчанина» на ухилянтах
Тернополянин отримав 7 200 доларів США за організацію незаконного переправлення через кордон
![](/uploads/media/2b/91/2b911768yz15315e966d35e9d9a15893_w1600.jpg)
За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської окружної прокуратури викрито жителя Тернополя на отриманні 7 200 доларів США неправомірної вигоди за організацію та сприяння в незаконному переправленні військовозобов’язаного через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, мешканець обласного центру отримав вищевказану суму від військовозобов’язаного за сприяння у виготовленні фіктивних документів та можливість переправлення останнього у автомобілі через державний кордон України у пункті пропуску з Республікою Молдова.
Його затримали під час передачі грошей у м. Тернополі.
![](/uploads/media/01/58/01583bff89d6ccc3990529482d7f2a9b_w1600.jpg)
Вирішується питання про оголошення підозри та обрання запобіжного заходу.
Розслідування здійснюють слідчі СВ ВП №1 (м. Тернопіль) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області за оперативного супроводу Тернопільського управління ДВБ НП України та військової контррозвідки СБУ.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури