Дарія Шевченко

У Тернополі висаджують квітники у патріотичному стилі (фото)

Патріотичні композиції з квітів висаджують, переважно, у парках. Вже облаштовано 30 таких клумб

У Тернополі працівники комунальних установ працюють над озелененням паркових зон, вулиць та прибудинкових територій. Вони висаджують квіти у патріотичному стилі, пише Тернопільська міська рада.

Нещодавно на проспекті Степана Бандери працівники комунального підприємства здійснили висадження нової патріотичної клумби, що складається з трьох елементів: тризуб і написів «Слава ЗСУ» та «Слава Україні». Розпочалося також висадження квітника «Серце України» у Тернополі на перетині вулиць Максима Кривоноса – Бережанська та ще однієї квіткової композиції - при вході у парк «Топільче» зі сторони вулиць Живова - Танцорова. Водночас, нова ландшафтна композиція - сучасна лавандова клумба, з’явилася цими днями при вході у парк ім. Т. Шевченка неподалік пам’ятника Степанові Бандері,- пише на сайті Тернопільської обласної ради.

Також у місті заплановано посадку ще трьох великих патріотичних квітників на вул. Євгена Коновальця. Планується й облаштування трьох нових скверів – на просп. Злуки, вулицях Олександра Довженка і Новий Світ, ініціатива про створення яких надійшла від тернополян.

Нагадаємо, у червні у парку «Топільче» облаштували квіткову композицію у патріотичному стилі, а на території скверу ім. Тараса Шевченка матері загиблих на війні бійців та вимушені переселенці висадили символічний «Квітник Матері».

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео