![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
У Тернополі вісім мікрорайонів та довколишні села залишаться без води
![vazhlyvo_1 (Copy)](/uploads/media/93/af/93af0e85b818445a15e36677d6d4yzb3_w960.jpg)
На 5-6 жовтня заплановано промивання водопровідних мереж.
Як повідомляється, у зв’язку з плановим промиванням водопровідних мереж і ремонтними роботами на насосних станціях та водопровідних мережах, з 00 год 5 жовтня до 24 год 6 жовтня буде припинено водопостачання мікрорайонів “Сонячний”, “Аляска”, “Східний”, “Канада”, “Дружба”, “Кутківці”, “Пронятин”, “Березовиця”, а також довколишніх сіл.
- З водою будуть мешканці центральної частини міста, мікрорайонів “Новий світ” і “Старий парк” (однак на вулицях Клінічна, Коцюбинського та Підгородня можливі перебої у водопостачанні), вулиць Текстильна, Поліська (промислова зона), проспекту Злуки, 1-25 (непарний бік). Вода з пониженим тиском подаватиметься у помешкання на вулицях Бродівська, Лук’яновича, Малишка, Польового, Оболоня, Стадникової, Чернівецька, тобто може бути відсутньою на верхніх поверхах багатоповерхівок, - йдеться у повідомленні.
У період відсутності води в мережах також буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов. Адміністрація КП “Тернопільводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності та зазначає, що промивання водопровідних мереж – щорічна процедура, передбачена технологією експлуатації водопровідних мереж. Задля покращення якості води здійснюють її двічі на рік – навесні та восени. Фото з допису