![](/uploads/media/e6/e4/e6e46d3c457040d002a8584a1ef9bf2b_orig_thumb.jpg)
У Тернополі водій Nissan Almera із підробленими документами скоїв ДТП
![183323642_1408695386166160_5555324778788065378_n (Copy)](/uploads/media/88/a2/88a2ce5343eaca4bc70ab1c51yz09dda_w960.jpg)
Вчора, близько 22-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП без травмованих на вул. Л.Курбаса у Тернополі.
Як повідомляє патрульна поліція Тернопільщини, інспектори з’ясували, що автопригода сталася за участю автомобілів Nissan Leaf та Nissan Almera.
- Водій Nissan Almera не був уважний, не стежив за дорожньою обстановкою, не дотримався безпечної дистанції та допустив зіткнення з автомобілем Nissan Leaf, який здійснював поворот ліворуч. Обійшлося без потерпілих, та під час складання відповідних адміністративних матеріалів, поліцейські виявили сліди підробки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу Nissan Almera, - йдеться у повідомленні.
Під час перевірки номерів агрегатів, інспектори встановили, що номер кузова транспортного засобу не відповідає інформації, зазначеній в реєстраційному документі.
Патрульні склали необхідні адміністративні матеріали та викликали на місце слідчо-оперативну групу, для подальшого з’ясування всіх обставин цієї події.
Фото з допису