![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі вшанували пам'ять полеглого земляка-артилериста
![3-8](/uploads/media/a4/ce/a4ce763209907fb2b003a90617b22024_w960.jpg)
Сьогодні, 3 листопада, в Україні відзначають День ракетних військ та артилерії. У зв’язку із цим у стінах Тернопільської ОДА вшанували пам'ять Володимира Гарматія – єдиного артилериста з Тернопілля, якому присвоїли звання «Герой України». Хлопець був родом з села Чернелів-Руський Тернопільського району.
На початку війни на Сході поїхав захищати рідну землю. Там молодший лейтенант командир взводу бригадної артилерійської групи 51-ї механізованої бригади «Північ» очолював групу планування вогневого ураження противника і наприкінці липня 2014 року під час виконання бойового завдання загинув. Звання «Герой України» Володимиру присвоїли посмертно, пише armyinform.com.ua.
– Він був дуже чуйною, доброю і привітною людиною. Не міг сидіти і чекати, коли щось зміниться. Хотів, щоб ми жили краще. Тому й пішов у район АТО, – каже мати загиблого хлопця Оксана Гарматій.
Подякували за хоробрість сина голова ОДА Володимир Труш, командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, представники Тернопільського гарнізону та Оперативного командування «Захід» ЗСУ.
![1-1-2-e1604408780655](/uploads/media/44/7c/447c6db2335e2c9e9c7bd70c4f3e9329_w960.jpg)
Фото з допису