![вода](/uploads/media/eb/e3/ebe3c0c687dbc52b6540449f43b433ec_orig_thumb.jpg)
У Тернополі вже обміняли 50 тисяч застарілих ламп: як це працює (відео)
З 7 лютого обміняти лампи можна не лише у 22-ох відділеннях “Укрпошти” Тернополя, а ще у 43-ох відділеннях в інших містах та селищах області
![](/uploads/media/c8/6f/c86f66b7d8fcf8ed1c889b2c9fffa48e_w1920.jpg)
Десятки тернополян щодня приходять у відділення “Укрпошти” обміняти застарілі лампи розжарювання на енергоефективні LED-лампи. Така безкоштовна програма стартувала по всій Україні 30 січня. Її мета - знизити обсяг споживання електроенергії. Як це працює, перевірили журналісти Терену.
Детальніше – на відео:
Фото, відео Романа Луциківа