![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
У Тернополі вже є перший «щасливчик», що заплатить 17 тисяч штрафу
![4](/uploads/media/94/4b/944b3a39byz16272b02a5bafc59810eb_w640.jpg)
Як відомо, від вчора, 17 березня, на території України вступили в дію нові штрафи щодо керування автомобілем у нетверезому стані. У Тернополі відразу ж у той самий день з’явився «щасливчик», який вирішив випробувати удачу, та не пощастило.
Вчора на лінію «102» правоохоронці отримали повідомлення про те, що на території «Дальнього пляжу» водій «під мухою» в’їхав у паркан. Патрульні відразу виїхали на виклик.
- Інспектори поспілкувалися з 53-річним водієм та виявили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік погодився пройти освідування на місці. Прилад зафіксував 2.29 проміле алкоголю в крові громадянина, - йдеться у повідомленні поліції.
![162270808_1373570836345282_1788773733130586311_n](/uploads/media/fa/a1/faa16345887cfafab10f0755060b9f18_w640.jpg)
На водія склали протокол за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП) КупАП, а також перший у Тернополі протокол ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КупАП від початку дії оновлених штрафів.
Нагадаємо, якщо тернополян піймають за кермом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, то доведеться заплатити 17 тисяч гривень, якщо ж це відбудеться повторно протягом року, то штраф складатиме – 34 тис. грн. У той час, якщо порушника спіймають третій раз, то штраф складе – 51 тис грн. Про це «Терен» писав ТУТ.
Фото з допису