![](/uploads/media/93/49/93495dea307facfcd533a3d8c6b491bb_orig_thumb.jpg)
У Тернополі затримали жителя Бережан, який хотів заробити на ухилянтах
8500 доларів - саме в таку суму оцінив свої послуги чоловік, який обіцяв вивезти військовозобов'язаних з України
![](/uploads/media/ba/06/ba0629c8435c4e41dc028e24847771a6_w960.jpg)
За процесуального керівництва Бережанської окружної прокуратури викрито громадянина в організації та сприянні у незаконному переправлені особи через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, житель м. Бережани запевнив військовозобов’язаного у можливості організувати перетин державного кордону через один із пунктів пропуску в Закарпатті. За цю послугу ухилянт мав заплатити 8500 доларів США.
При одержанні вищезазначеної суми бережанець був затриманий правоохоронцями у м. Тернополі. Вирішується питання про повідомлення йому підозри у вчиненні злочину та обрання запобіжного заходу.
Розслідування здійснюють слідчі СВ відділу поліції №1 (м. Бережани) Тернопільського РУП ГУНП в області за оперативного супроводу Тернопільського управління ДВБ НП України та військової контррозвідки СБУ.
![](/uploads/media/30/31/303166c017d2778b9e93e86f6602607c_w1600.jpg)
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури