![](/uploads/media/64/e1/64e1c2193485d95c9dcd496f4e6c1605_orig_thumb.jpg)
У Тернополі знову штормове попередження
Водіїв просять забрати з доріг транспорт наніч, бо працюватиме снігоочисна техніка
![](/uploads/media/1b/1e/1b1e1ea5dd720c95414f411ayz3e6a76_w640.jpg)
27 листопада у Тернополі та області очікуються пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с, хуртовина. Про це повідомив міський голова Сергій Надал.
Через зниження температури повітря, з 27 листопада до 30 листопада на дорогах очікується хуртовина, ожеледиця. Комунальні служби системно працюють, тому прошу тимчасово прибрати з доріг автотранспорт на ніч. Будьте обережні, – написав він.
Як повідомляє синоптикиня Наталія Діденко, несприятлива погода торкнеться протягом неділі-понеділка більшості областей України. За її словами, очікується сильний сніг, штормовий вітер до 15-20, місцями 25-27 метрів за секунду, хуртовини, снігові замети.
У перехідній зоні холоднішого та теплішого повітря - від Одеси, Херсону, Кропивницького, Полтави до Сум - сніг мішається із мокрим снігом, льодяний дощ, ще й плюс налипання мокрого снігу, ожеледь, а все, що східніше цієї смуги, охопить дощова погода.
Позакріпляйте все, що хоч якось може злетіти чи зірватися, самі будьте обережними, особливо під білбордами, великими деревами. Послаблення та припинення опадів - в другій половині дня понеділка. Послаблення вітру - у вівторок. Проте я все одно вам рекомендую утриматися від поїздок, бути уважними та обережними, подивитися, де лежить лопата, – каже Наталія Діденко.
![](/uploads/media/4b/68/4b688b5fa8fc2565a4b926661c64f09d_w640.jpg)
Фото з відкритих джерел та з допису Наталії Діденко