![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
У Тернополі зупинили 22-річного п’яного водія BMW
Від проходження огляду на стан сп'яніння чоловік відмовився в категоричній формі
![](/uploads/media/49/ec/49ec18e0bcaee37183ebda2f445c8758_w1280.jpg)
Патрульні зупинили За порушення правил дорожнього руху автомобіль BMW інспектори зупинили на вулиці Руській увечері 30 грудня. Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції Тернопільської області.
Під час бесіди з правопорушником інспектори помітили в нього ознаки алкогольного спʼяніння. Однак від проходження огляду на стан сп'яніння чоловік відмовився в категоричній формі.
Під час перевірки документів 22-річного водія інспектори встановили, що він неодноразово притягався до адміністративної відповідальності з тієї ж причини, а також за інші порушення правил дорожнього руху.
На водія патрульні склали адміністративні матеріали:
- постанову за частиною 2 статті 122 (Порушення правил розташування транспортних засобів на проїзній частині) КУпАП;
- протокол за частиною 2 статті 130 (Повторне протягом року керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП та відсторонили від керування автомобілем.
У передноворіччя патрульні закликають завчасно спланувати поїздку, та, у разі святкування — відмовитись від керування автомобілем. Пам‘ятайте, кермо та алкоголь чи наркотичні речовини — непоєднувані речі, які можуть коштувати життя оточуючим, – кажуть патрульні.
Читайте також: На Тернопільщині перекинулася вантажівка з паливом: рух ускладнений
Фото Патрульної поліції Тернопільської області