![](/uploads/media/9b/ef/9bef289fc338f0e1b6652d27a0bf5906_orig_thumb.jpg)
У заповіднику на Тернопільщині вдруге за 34 роки зустріли рогатого жайворонка (фото)
В лісових масивах фіксували тільки осілі зимуючі види птахів
![](/uploads/media/05/7c/057ce5b1ef6b418320ca93bc338c1ff1_w1920.jpg)
Про цікаві зустрічі із пернатими розповіли на сторінці Природного заповідника “Медобори” у фейсбуці. Там в другій половині січня – на початку лютого провели зимові обліки птахів на шести постійних орнітологічних маршрутах.
В лісових масивах фіксувалися тільки осілі зимуючі види птахів. На лучно-степових ділянках переважали снігурі, чикотні, вівсянки та горобці польові, - йдеться у повідомленні заповідника. - Цікавою є зустріч жайворонка рогатого, вдруге за 34 роки існування заповідника. Також зустріли вид Червоної книги України сорокопуд сірий. Отримані дані опрацьовують.
Снігур звичайний (Pyrrhula pyrrhula)
![](/uploads/media/e7/71/e771e5a38c2f8d5b91b5bae7574e08b9_w1920.jpg)
![](/uploads/media/3b/ba/3bba9f1b42c6486a653761371f329660_w1920.jpg)
![](/uploads/media/46/9d/469d0039a4491d36e577e9710fe42a79_w1920.jpg)
![](/uploads/media/a8/09/a809a1279fb3a7f5a995474e4ff4abe2_w1920.jpg)
Фото зі сторінки природного заповідника «Медобори» у фейсбуці