![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Збаражі штрафуватимуть за непосипаний тротуар
![збараж штраф](/uploads/media/62/99/6299707545dd920ed7f7863b50025c0b_orig.jpg)
У Збаражі підприємці та керівники установ також отримали «листи щастя». У них повідомляють, що адміністрація Збаразького МКППОБ «Добробут» штрафуватиме за недотримання правил благоустрою. Громадянам доведеться сплатити до 1360 грн., а підприємцям – до 1700 грн. за неприбраний сніг та непосипану піском територію, що закріплена за організацією чи домоволодінням.
Нагадаємо, раніше про відповідальність за благоустрій прилеглої території попередили кременчан.
Фото «Політичний Збараж»