У Збаражі змагалися гирьовики з усієї області

girjovii-sport-hups-title

Днями у Збаражі відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області та першості КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з гирьового спорту. Змагання проводились між чоловіками (двоборство) та жінками (ривок). В них взяли участь 94 спортсмени нашої області. Змагання були командно-особисті.

У командних перше місце виборола команда Збаразького району, друге – команда КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту», третє – команда Бучацького району. В особистих змаганнях спортсмени виступали в 23 вагових категоріях.

Серед юнаків наймолодшим чемпіоном став Вадим Калабун (2006 р. н. і  мол. у ваговій категорії 35 кг, тренер Гуголь В. А.). Серед дівчат у цій категорії перемогу здобула Надія Демчук (тренер Гуголь В. А.). Повний список призерів змагань можна переглянути на сайті управління фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації.