![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
У жителя Тернопільщини видурили сто тисяч гривень
![111(36)](/uploads/media/12/92/129231b14219d299b2ac307179049a5f_w960.jpg)
У Тернопільському районі через шахрайство чоловік втратив майже 100 000 гривень.
До співробітників відділення поліції №5 селища Підволочиськ із заявою про шахрайство звернувся житель села Мовчанівка. Із банківської картки заявника невідомі особи зняли майже 100 000 гривень.
- Молодий чоловік повідомив, що йому на мобільний зателефонувала особа, яка назвалася співробітником банку. Незнайомець налякав потерпілого втратою коштів і запропонував допомогу. Для цього потрібно було повідомити дані банківської картки, - повідомляє Поліція Тернопільської області. - «Допомога» незнайомця вартувала дуже дорого. Тільки тоді потерпілий збагнув, що насправді телефонував йому не співробітник банку, а шахрай.
Поліцейські вживають заходів, аби встановити особу зловмисника, а жителів краю застерігають не довіряти інформації, яку отримуєте в телефонному режимі від невідомих осіб. Особливо, коли це стосується ваших грошей. І в жодному випадку не розголошуйте дані вашої банківської картки.
Як повідомляв «Терен», поліція Тернопільщини просить впізнати чоловіка.
Фото з відкритих джерел