![вода](/uploads/media/2c/56/2c5668da22eb30ed61c0bb672c3257c7_orig_thumb.jpg)
Учень Кременецького ліцею зустрівся з Президентом України (фото)
![зустріч з президентом2](/uploads/media/e0/23/e023a6f1703d75b7a112d3cf8010fd8e_orig.jpg)
Шестикласник Кременецького Волинського ліцею імені Нестора Літописця (колишня школа-інтернат) Остап Бондар днями мав нагоду зустрітися із Президентом України Петром Порошенком та його дружиною Мариною Порошенко. Юний кременчанин став фіналістом виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно».
- З нагоди Дня Святого Миколая у Маріїнському палаці Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко зустрілися з талановитою молоддю та ознайомилися з винаходами і творчими розробками школярів, студентів. Приємно відзначити, що серед них був вихованець Волинського ліцею імені Нестора Літописця Остап Бондар, учень 6 класу. Він продемонстрував свою роботу «Діючу модель самоскида КамАЗ-5511», яку виготовив на гуртку технічного моделювання РЦДТ під керівництвом Слободенюка О.В., за що отримав 2 місце і був нагороджений дипломом від Міністерства освіти і науки України, – повідомляють у ліцеї.
![зусвтріч з президентом2](/uploads/media/eb/95/eb95695f99c47e52b9df7baa7e4cbc17_orig.jpg)
![зустріч з президентом](/uploads/media/5f/58/5f58d779d03383fab586015yza0f3ffd_orig.jpg)
![зустріч з президентом1](/uploads/media/ab/fc/abfc8fb2dc49795e323efee9bb328ace_orig.jpg)
![зустріч зпрезидентом4](/uploads/media/39/94/39943785a29fbe91e48dbaecb6a0d026_orig.jpg)
Фото «Типовий Кременець»