![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
Українська діаспора з США передала спорядження тернопільським військовим (фото)
Чергову гуманітарну допомогу передали українці з Чикаго
![](/uploads/media/9f/4e/9f4e691da7001aeb5721213829bb28ab_w960.jpg)
Спорядження передали для потреб 105 окремої бригади територіальної оборони, військової служби правопорядку ЗСУ та підрозділів територіальної оборони, повідомили на сайті Тернопільської міської ради.
Від благодійників з Чикаго військовослужбовці отримали, зокрема, тактичне взуття та одяг, тактичні окуляри, наколінники, ліхтарики, спальники, килимки, а також – підсумки та чохли для гранат, що використовуються під час бойових дій. Ми щиро дякуємо нашим партнерам та волонтерам за організацію гуманітарних вантажів, підтримку і допомогу Україні у боротьбі з агресором, – кажуть в повідомленні.
Від самого початку війни в Тернопіль відправили гуманітарну допомогу з Польщі, Литви, Естонії, Грузії, Великобританії, США, Іспанії, Італії, Німеччини та інших країн.
Фото: Тернопільська міська рада