![](/uploads/media/55/fc/55fc685a2084a56e50902f2fb0645047_orig_thumb.jpg)
Алею троянд висадили у тернопільському коледжі (фото)
Тут висадили понад 100 кущів троянд унікальних сортів
![](/uploads/media/e5/6a/e56a7061b1ab6e66159df42b536e50de_w1920.jpg)
В День Героїв у «Тернопільському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою» висадили понад 100 кущів троянд унікальних сортів. До висадження долучились курсанти коледжу, учасники бойових дій, викладачі. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці очільник навчального закладу Вадим Ластовицький.
Робимо разом нашу країну кращою. Впевнений, що яскравий квітник стане однією з найкращих локацій не тільки коледжу, а й Тернопілля, – написав Вадим Ластовицький.
Фото зі сторінки Вадима Ластовицького у фейсбуці