![](/uploads/media/97/7e/977e0ee882f6ed0eyz7f30345bbeff16_orig_thumb.jpg)
У храмі на Тернопільщині вперше за 191 рік пролунала українська молитва (відео)
Десятки вірян з митрополитами та всечесними отцями молилися за мир і якнайшвидшу Перемогу
![](/uploads/media/f7/3f/f73f56a0b23d47b8ee70a8ebb40d2d3c_w1920.jpg)
Вперше за 191 рік пролунала українська молитва у Миколаївському соборі у Кременці. Ця важлива історична подія відбулася у День Збройних сил України та свято Миколая-Чудотворця 6 грудня. Перед Літургією провели парафіяльні збори, під час яких віряни одноголосно заявили про своє бажання перейти до Православної Церкви України.
Детальніше - на відео.
Фото, відео Романа Луциківа