![](/uploads/media/d9/90/d990075abd2a31fa536c3900635e4fc5_orig_thumb.jpg)
Уродженець Тернопільщини отримав важливе урядове призначення
![0660e5b-melnychuk](/uploads/media/a2/ec/a2ec19951eb35ba0334c9bc3dd32b908_w640.jpg)
Уродженець Тернопільщини Тарас Мельничук став уповноваженим Кабінету міністрів України у Верховній Раді.
Про це повідомляє Українська правда з посилання на трансляцію засідання уряду.
- Кабінет міністрів призначив своїм представником у Верховній Раді керівника секретаріату депутатської фракції партії «Слуги народу» Тараса Мельничука, - йдеться в повідомленні.
Тарас Петрович Мельничук народився 23 квiтня 1989 року в с.Новий Кокорів Кременецького району.
У 2009 роцi закінчив Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім.Тараса Шевченка («Біологія»), у 2011 роцi - Національний університет «Острозька академія» («Правознавство»), у 2016 роцi - Національну академію державного управління при Президентові України («Парламентаризм та парламентська діяльність»).
Працював в ПТУ № 6 м. Кременець, був вчителем, а згодом - директором Попівецької ЗОШ, заступником голови Кременецької РДА, помічником-консультантом народного депутата України та радником Міністра Кабінету Міністрів України, заступником керівника апарату Київської обласної державної адміністрації.
З листопада 2019 - керівник секретаріату депутатської фракції партії «Слуга народу».
Фото Української Правди