![](/uploads/media/1e/51/1e51cb33a9bd31a191f370fc83f9bff9_orig_thumb.jpg)
В одній із громад Тернопільщини визначили переможців конкурсу проєктів «Громадський бюджет-2022» (фото)
![251579119_1507149493002825_4098014725562439662_n](/uploads/media/10/ce/10ce80ea68af10a62f95eec42c434d97_w320.jpg)
3 листопада стали відомі результати відбору проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет – 2022» у Лановецькій громаді.
Про це повідомляють на офіційній сторінці Лановецької міської ради у Фейсбуці
- Цьогоріч переможцями визначено 19 проєктів: «Щасливий дитячий простір»; «Декоративна клумба «Палітра»»; «Відпочинкова зона2»; «School-простір – комфорт, безпека, активність»; «Шкільне подвір’я — це територія радості для наших дітей», «Щасливе дитинство»; « Шкільний двір — дзеркало нашого села»; «Благоустрій дитячого майданчику»; «Багатство нації — здорові та спортивні громадяни. Встановлення вуличних тренажерів у селі Краснолука»; «Огорожа кладовища села Волиця»; «Комплекс вуличних тренажерів у селі Татаринці»; «Оберіг села – «Покрова Пресвятої Богородиці»»; «В Юськівцях крокуємо впевнено до мрій!»; «Дозвілля для дітей та молоді»; «Дозвілля для молоді: життя — це рух, рух — це спорт»; «Облаштування зони відпочинку с. Гриньки «Громадський простір»; «Шана і пам'ять померлим с. Жуківці (Встановлення огорожі навколо кладовища)»; «Відпочинкова зона с. Мала Білка»; «Веселий та ігровий дворик» с. Коростова, – йдеться в дописі.
252291779_1507149529669488_4797538606217896784_n
Фото з допису