![](/uploads/media/96/7c/967cf39252d374f7be499d138ddb7791_orig_thumb.jpg)
В одній з громад на Тернопільщині завершують опалювальний сезон
На кінцеву дату завершення опалювального сезону впливає погода та температура повітря
![](/uploads/media/f1/dd/f1dda4d15ca9e0209951596597e50497_w1920.jpg)
У Підволочиській територіальній громаді завершили опалювальний сезон для закладів загальної середньої освіти та об’єктів соціально-культурної сфери. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення про завершення опалювального періоду органи місцевого самоврядування приймають самостійно. На кінцеву дату завершення опалювального сезону впливає погода та температура повітря. Коли середньодобова температура повітря перевищуватиме +8°С протягом трьох діб, опалення вимкнуть.
Фото з відкритих джерел