Тамара Коблик

В Україні забронювали 90% поліціянтів і рятувальників

Решта 10% мають вибір мобілізовуватися до лав ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби тощо

В Україні узгодили рішення бронювання 90% особового складу ДСНС та Нацполіції. Про це повідомили у пресслужбі МВС України.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, кількість військовозобов’язаних працівників ДСНС та Нацполіції, які підлягають бронюванню, може становити понад 50% за окремим рішенням Міністра оборони, прийнятим на підставі обґрунтованого звернення Міністра внутрішніх справ, - йдеться в повідомленні.

10% співробітників ДСНС мають вибір мобілізовуватися до лав Збройних Сил України, Національної гвардії або Державної прикордонної служби.

10% поліцейських, які підлягають мобілізації, можуть долучитися до бригади «Лють» або додатково створених трьох бойових бригад Національної поліції України.

Щодо рятувальників: наша позиція полягає в тому, щоб працівники підрозділів оперативного реагування (пожежні, сапери, рятувальники, хіміки, інженери тощо) були повним складом заброньовані. Тож це рішення не вплине на оперативність та ефективність роботи ДСНС, — наголосив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео