![](/uploads/media/4d/dd/4ddd4782550c7bc60fd52ab5bee56c01_orig_thumb.jpg)
Від початку року на Тернопільщині скасували майже 300 ліцензій на продаж алкоголю
Поширеними були й порушення щодо роздрібної торгівлі тютюновими виробами
![](/uploads/media/e4/bf/e4bf1ec7caf4d3fdc553816bb8d3d85b_w1280.jpg)
Цьогоріч податківці Тернопільщини провели 134 перевірки підприємців, які торгують алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. Відтак до порушників застосували фінансові санкції на суму 4,8 млн гривень. Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області.
За результатами перевірок встановили 166 порушень законодавства, що регулює виробництво та обіг підакцизних товарів та їх реалізацію. Так, у 36 випадках зафіксовано невидачу чеків, встановлено не ведення обліку товарних запасів, а в 33 – реалізовувалась підакцизна продукція без зазначення коду товарної продукції в.
Поширеними були й порушення щодо роздрібної торгівлі тютюновими виробами з полиць самообслуговування та продаж алкогольних напоїв за цінами, нижчими за встановлені мінімальні гуртові або роздрібні ціни. Було встановлено відповідно 19 та 18 таких фактів.
З початку року анульовано 289 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 220 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.
На початок вересня кількість чинних ліцензій становила 4557, з них 2472 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2085 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.
Фото з відкритих джерел