Ростислав Фук

Від початку року на Тернопільщині скасували майже 300 ліцензій на продаж алкоголю

Поширеними були й порушення щодо роздрібної торгівлі тютюновими виробами

Цьогоріч податківці Тернопільщини провели 134 перевірки підприємців, які торгують  алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. Відтак до порушників застосували фінансові санкції на суму 4,8 млн гривень. Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби  у Тернопільській області.

За результатами перевірок встановили 166 порушень законодавства, що регулює виробництво та обіг підакцизних товарів та їх реалізацію. Так, у 36 випадках зафіксовано невидачу чеків, встановлено не ведення обліку товарних запасів, а в 33 – реалізовувалась підакцизна продукція без зазначення коду товарної продукції в.

Поширеними були й порушення щодо роздрібної торгівлі тютюновими виробами  з полиць самообслуговування та продаж алкогольних напоїв за цінами, нижчими за встановлені мінімальні гуртові або роздрібні ціни. Було встановлено відповідно 19 та 18 таких фактів. 

З початку року анульовано 289 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 220 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. 

На початок вересня кількість чинних ліцензій становила 4557, з них 2472 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2085 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео