![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
Відійшла у вічність депутат Монастириської міської ради
![vichnapamiat-1024x630](/uploads/media/f6/d4/f6d4cedcc68b124546cfd470e9910479_w960.jpg)
Померла Павлік Марія Юріївна – депутат Монастириської міської ради.
- Депутатський корпус, члени виконавчого комітету та працівники апарату Монастириської міської ради глибоко сумують з приводу передчасної смерті депутата Монастириської міської ради Павлік Марії Юріївни та висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійної . Хай душа упокоїться з миром, Вічна пам’ять , - йдеться у дописі Монастириської міської територіальної громади.
![Pasted into Відійшла у вічність депутат Монастириської міської ради](/uploads/media/41/1a/411a4aaf96ea63d429f9afc3d1912492_w320.jpg)
Фото з Фейсбуку